NOVINKY e-mailem:

Aktuálně je registrováno velké množství odběratelů novinek.

V případě, že chcete také dostávat novinky, vepište sem, prosím, Váš e-mail:
Tenký, lehký a flexibilní materiál pro zateplení, přizpůsobivý jakékoliv kostrukci.

Maximálně rychlá pokládka a jednoduchá manipulace uspoří čas a sníží výdaje pro zateplení.

Odraz tepelného záření a odstínění elektrosmogu řadí Lupotherm mezi nejlepší izolace.

Snadné a účinné zateplení zevnitř i z venku, do podlah, střechy, na stěny i fasády vhodné pro všechny objekty.


Hybrid-Insulation-Production

 

Historie a Inovace


Notice: Undefined variable: v_roce in /data/www/25943/lupotherm_cz/www/pages/vyrobce.php on line 29

Založení rakouské společnosti LPS GmbH v roce 1988 vedlo k vlastnímu vývoji celosvětově první ekologicky a ekonomicky optimalizované HD- PE vzduchové fólie a bublinkové fólie se speciálním tvarem vzduchových bublin.

Inovační technologie zpracování surovin a technologie výrobních procesů umožňuje zcela nové řešení problémů a otevírá tím perspektivní možnosti používání i se zahraničním dosahem.

 

 

Wilfried Johann Jung

Zakladatel, Společník,

jednatel + vynálezce

S vlastními značkami Quattro-Fol  a Lu..po.HD 6 byl v roce 1998 zahájen výzkum a vývoj hybridní tepelně izolační fólie Lu..po.Therm . Patentované výsledky jsou důkazem požadovaných vlastností a systémově relevantních vícenásobných funkcí, které spolu s maximálním šetřením zdrojů a optimálním prospěchem zákazníka představují tuto fólii jako štíhlou a univerzální izolaci.

S mottem POZNAT + POROZUMĚT + USKUTEČNIT, , výhradně podle fyzikálních vlastností a pomocí vysoce efektivního odrazu tepelného záření, se dospělo k ekologicky účinné a rentabilní hybridní izolaci pomocí fólie Lu..po.Therm  pro starou zástavbu + novostavby i svépomocnou výstavbu.

Na celém světě je pro všechny spotřebitele topná a chladící energie drahá jako nikdy dříve … s obalovou izolací budov pomocí tepelně izolační fólie Lu..po.Therm lze znatelně a trvale snížit náklady na energii.

Tým společnosti LPS kreativně využívá vědomostí o přírodních zákonech k pokrokovému a humánnímu stavění a k sanačním pracím prostřednictvím fungujících výrobků podporujících zdraví s velmi vysokou ekologickou účinností.

Prognóza:   Tepelně izolační hmoty tohoto století musí odrážet infračervené záření, protože bez této základní funkce nelze kvalitní zateplení budov nikdy dosáhnout. 

 


    » E-shop
.


Dárek na uvítanou -
e-book zdarma:


FENOMÉN SÁLÁNÍ
Aneb: Co se ve škole nedozvíte...kvalitní firma
20 let záruka