NOVINKY e-mailem:

Aktuálně je registrováno velké množství odběratelů novinek.

V případě, že chcete také dostávat novinky, vepište sem, prosím, Váš e-mail:
Tenký, lehký a flexibilní materiál pro zateplení, přizpůsobivý jakékoliv kostrukci.

Maximálně rychlá pokládka a jednoduchá manipulace uspoří čas a sníží výdaje pro zateplení.

Odraz tepelného záření a odstínění elektrosmogu řadí Lupotherm mezi nejlepší izolace.

Snadné a účinné zateplení zevnitř i z venku, do podlah, střechy, na stěny i fasády vhodné pro všechny objekty.

Partnerský program:

Lupotherm je dodáván na trh prostřednictvím aplikačních firem - partnerů, které prošly školením pokládky. Partneři mohou nakupovat Lupotherm za velkoobchodní ceny a využívat i množstevní rabaty.

Pokud Xnergii s.r.o. poptá konečný zákazník, je mu vždy doporučeno, aby si vybral některou z aplikačních firem, uvedených na stránce Naši partneři.
Až když konečný zákazník trvá na přímé dodávce se slovy, že si položí Lupotherm sám, a nepřesvědčí jej ani cenová výhodnost nákupu přes partnera, je mu nákup zboží umožněn po absolvování placeného školení pokládky a vždy za maloobchodní ceny.

Partnerům, kteří nakupují opakovaně, jsou na velkoobchodní ceny poskytovány množstevní slevy. Díky načítacímu systému má každý partner možnost dříve nebo později dosáhnout maximální slevy (obraty se načítají za celou dobu spolupráce).

Lupotherm není propagován celoplošnou reklamou. Proto osobám, které navrhují použití Lupothermu do zakázek (architekti, projektanti, atd), jsou v rámci partnerského programu vyčleněny finance, které by jinak byly použity na reklamu.

Každý partner, pokud chce, je zdarma zobrazen na stránce Naši partneři a může být zvýrazněn nebo umístěn v seznamu na prvních pozicích podle systémových pravidel (má referenční stavby s Lupothermem nebo získá certifikát Kvalitní firma atd.)


Přihlášení registrovaného partnera

Email:
Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Registrace NOVÉHO partnera    » E-shop
.


Dárek na uvítanou -
e-book zdarma:


FENOMÉN SÁLÁNÍ
Aneb: Co se ve škole nedozvíte...kvalitní firma
20 let záruka