Školení pokládky izolace Lu..po.Therm

                podmínky pro účast na školení se získáním certifikátu:


Na stavbě (zakázce) partnera:
Cena 2000 Kč /80 Euro (bez DPH) zahrnuje dopravu technika (nebo oprávněného obchodního zástupce), čas strávený praktickou ukázkou, certifikáty pro max 3 osoby. Pro domluvu školení na Vaší zakázce kontaktujte prosím obchodní zástupce.

NEBO

Ve školícím středisku (realizované od určitého počtu přihlášených osob)
Pro osoby, nárokující certifikát, je školení zpoplatněno. V ceně (viz. tabulka níže) je zahrnut oběd a podíl na nákladech (pronájem sálu, čas a dopravu školícího technika a materiál pro praktickou část).
Zájemci jen o informace (projektanti, koneční zákazníci) se mohou zúčastnit zdarma jako diváci.

Školení má dvě části - dopolední, teoretickou, která je určena všem a odpolední, praktickou část, kdy pouze platící účastníci izolují model dřevostavby (doporučujeme sportovní oblečení). Počet platících účastníků je omezen (aby se mohli na modelu domku vystřídat všichni).

Svoji účast si prosím rezervujte i pokud chcete být jen divák (kvůli místu). Po provedené rezervaci Vám emailem přijde potvrzení rezervace (s možností storna pomocí funkčního hyperlinku).

Zrušit rezervaci lze nejpozději den před školením do 17ti hodin, protože v tuto dobu se systémově odesílá buď potvrzení o konání semináře nebo oznámení o jeho nekonání (při méně přihlášených platících osobách než je stanovené minimum, ale s hyperlinkem, kterým mají přihlášení možnost, přerezervovat si místa na příští termín).

Pokud se školení bude konat (protože přihlášených platících osob je více než minimum), ale sejde jich se menší počet, budeme muset vyúčtovat těm, kteří včas svoji rezervaci nezrušili, podíl na nákladech ve výši 80% z ceny školení.
Provedením rezervace místa jako platící, souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.


Postup pro rezervaci:
Pokud je již vypsán termín na školení, klikněte na [rezervovat] a následně postupně přidávejte jména. Pokud ještě není vypsán a máte-li o školení zájem, prosím zapište se jako zájemci. Jakmile Vás bude více, jak 10 platících,
v nejkratší době připravíme školení pokládky.:

DatumMísto určeníCenaZačátekminPřihlášenýchAkceEdit

Zájem o školení ve ŠKOLÍCÍM CENTRU:

Chci se zůčastnit příštího školení jako platící (s certifikátem) v počtu
jako divák v počtu osob

Prosím informujte mne o příštím termínu na email:


                          Aktuální počet zájemců o školení: 1 platících a 1 diváků.